Kamp Welpen Shanti 2

Vandaag kwamen we lekker uit bed en gingen we Ontbijten. Na het ontbijt hebben wij levend stratego gedaan, waarbij we diamantjes konden stelen van elkaar. Daarna hadden we een half uur vrije tijd, veel kinderen gingen weerwolven en andere gingen tekenen of loembandjes maken. Toen gingen we lunchen. Na de lunch ging iedereen meteen liedjes uitzoeken en oefenen op hun liedjes voor de bonte avond. Toen gingen we een soort catan doen waar we spullen konden bemachtigen. Je kon bijvoorbeeld King of the Meat worden of King of the toetjes. Als je King of the Meat was mocht je het vlees klaar maken.

Toen het spel klaar was hadden we gegeten en als toetje hadden we warme appel met kaneel en ijs met slagroom

Dat was de tweede van het kamp tot morgen

Groetjes Bente Saar en Jenthe.